

Ботокс для вій Vitamin Lash Botox MY LAMINATION, саші 1 ml
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Ботокс для вій MY LAMINATION «Vitamin Lash Botox»
Об'єм: 1 мл.
Італійська продукція для ламінування бренду MY LAMINATION – це чудова можливість порадувати своїх клієнтів якісними та ефективними матеріалами для створення натуральних вій.
Вітамінний комплекс для вій від MY LAMINATION - це справжня знахідка для майстрів, які звикли працювати тільки з кращими препаратами. Препарат Vitamin lash BTX повністю відрізняється за своїм складом від всіх інших препаратів. Адже вітамінний комплекс травень ламинейшн впливає не тільки на волосся, але і на волосяну фолікулу. Вітамінний ботокс My lamination з безліччю активних компонентів зробить натуральні вії максимально здоровими і виразними!
Переваги нового Італійського відновлення:
- Сумісний з будь-ЯКИМИ складами для біозавивки і ламинироания вій.
- Володіє унікальною проникливою здатністю, час експозиції всього 5 хвилин.
- Йде менше часу на проведення послуги.
- Ботокс знаходиться в готовому стані. Не потрібно попередньо розігрівати і змішувати з водою, що економить час майстри.
- Не потрібно турбуватися про спеціальному зберіганні продукту.
- Після застосування, ботокс не залишає липкого або жорсткого сліду на віях і бровах. Тільки гладкі, доглянуті, блискучі волоски.
- Спеціальні інгредієнти, що входять до складу препарат зміцнюють і надають здоровий вигляд вій на довгий час.
- НЕ містить парабени, парафін, мінеральні масла, барвники, силікон, формальдегід.
Компоненти, які роблять вітамінний комплекс кращим препаратом для оздоровлення вій:
*Гліцерин подбає про зволоження, пом'якшення та захисту
*Гіалуронова кислота забезпечить реструктуризацію
*Пантенол зміцнить вії і зробить їх блискучими
*Масло мигдалю, жожоба, макадамії, арганова та сафлорова масла відповідають за харчування, зміцнення і захист вій
*Колаген ущільнить і наповнить вії здоров'ям
*Кератин забезпечить максимальний блиск і відновлення
Інші корисні компоненти Лінолева, Аскорбінова кислота, Токоферол, Піридоксин закріплять результат
Спосіб застосування:
Після 1 і 2 складів, поле колірного пігменту, наносимо ботокс на 5 хвилин. Обов'язково робимо відступ 1-2 мм від прикореневої зони, як при нанесенні 1 або 2 складів. Тепловий ефект НЕ ПОТРІБЕН! Далі, прибираємо залишки не впитавшегося ботокса і з допомогою третього складу відокремлюємо вії від валика.
УВАГА:
Уникати контакту зі слизовою оболонкою ока. У разі контакту промити теплою водою і звернутися до лікаря.
Любые изменения цвета и запаха обусловлены наличием природных, растительных функциональных веществ.
Продукт не предназначен для исполнения в отношении лиц в возрасте до 18 лет.
Срок годности в закрытом виде: 3 года.
Предназначен для разового использования, хватает до 10 клиентов.
Производство: Италия
Как правильно хранить и пользоваться составами, препаратами в саше!
1. Сделайте прокол в саше многофункциональным инструментом не на сквозь, а только на передней поверхности
2. Выдавите необходимое количество средства в емкость
3. Притисніть пальцем саші трохи нижче отвори (щоб не потрапляло повітря), приберіть залишки кошти з поверхні, загорніть куточок саше з дірочкою і обмотайте стрейч плівкою, якщо на найближчий час не очікуєте клієнта. Використання стрейч плівки сприяє герметизації розкритого саші
4. Додатково затисніть загорнутий куточок прищіпкою
5. При наступному використанні відкрийте саші, видавіть трохи засобу, яке могло заветриться в місці проколу і далі виконайте за попереднім алгоритмом з п. 2
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | My Lamination |
| Країна виробник | Італія |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Об'єм засобу | 1 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид матеріалу і засоби | Ламінування вій, Ботокс, Ботокс для вій MY LAMINATION, 15ml, Ботокс для вій Vitamin Lash Botox MY LAMINATION, 15ml |
| Колір | Крем |
| Призначення | Відновлення ресниць і брови |
- Ціна: 162 ₴
