




Набір засобів для ламінування брів та вій у саше SUPERSONIC 2.0
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Професійний набір для ламінування вій та брів забезпечує виразний ефект, стійкий результат та догляд. Кошти делікатно впливають на волоски, зберігаючи їхню природну еластичність.
Набір складається з:
1. Саші з Сироваткою 1 CLEAR - 1 шт. (3 мл);
2. Саші з Сироваткою 2 - 1 шт. (3 мл);
3. Саші з Мультивітором - 1 шт. (3мл).
Країна-виробник
Туреччина
Серум 1 CLEAR призначений для першого етапу проведення процедури ламінування брів і вій. Засіб розм'якшує кутикулу волосків і активно проникає усередину. Завдяки поєднанню двох видів релаксантів та двох видів алкалайзерів серум швидко та ефективно ремоделює дисульфідні зв'язки у волосках, скорочуючи час виконання процедури. Доглядовий комплекс на основі кератину та колагену захищає волоски від зневоднення та ламкості, а також сприяє утриманню вологи.
Серум 2 призначений для ДРУГОГО етапу проведення процедури ламінування брів та вій. Ідеально збалансована формула у відсотковому співвідношенні забезпечує максимальну взаємодію з Серумом 1 та гарантує перебудову дисульфідних зв'язків. Кондиціонуючий комплекс на основі натурального та гідролізованого колагену надійно захищає волоски.
Мультивітор призначений для ТРЕТЬОГО (завершального) етапу процедури ламінування брів та вій. Завдяки інгредієнту CERAMIDE A2 у поєднанні з рослинними компонентами сої та пшениці, бетаїном та захисними амінокислотами засіб живить та відновлює волосяний покрив після процедури, нормалізує природний рівень pH.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elan |
| Класифікація косметичного засобу | Професійна |
- Ціна: 350 ₴

